Zdrowe posiłki bez wysiłku, czyli catering fitness

Chcąc zachować dobrą kondycję i zadbać o formę, należy przede wszystkim zacząć od wewnątrz. Racjonalne odżywianie, zbilansowana dieta i spożywanie odpowiedniej ilości wody są kluczem do sukcesu. Wylewając siódme poty na siłowni, ale jedząc posiłki niedostosowane do potrzeb organizmu, mogą skutecznie zniweczyć nasze trudy na drodze do sukcesu. Zadbajmy zatem o odpowiednio zbilansowaną dietę dostarczającą odpowiednią ilość kalorii.

Catering fitness odpowiedzią na Twoje potrzeby

śniadanie fitnessWszyscy doskonale wiemy jak wymagające jest pilnowanie diety, szczególnie jeżeli musimy liczyć kalorie. Przygotowywanie posiłków odmierzając proporcje i tworzenie szczegółowej listy zakupów pochłania mnóstwo czasu. Do tego dochodzi czas spędzony w kolejkach w sklepach i hipermarketach. Niestety niewiele osób jest w stanie sobie na to pozwolić, w efekcie cierpi na tym nasza tusza, a niekiedy i zdrowie. Na przeciw wychodzą nam firmy cateringowe, które nie dość, że wszystko zrobią za nas, od przygotowania dań aż po dostarczenie ich wprost pod nasze drzwi, to jeszcze dokładnie obliczą proporcje posiłków. Dzięki temu zyskamy czas i będziemy mieli pewność, że dostarczymy naszemu organizmowi odpowiednią ilość kalorii, witamin oraz innych niezbędnych składników w ciągu dnia.

Gotowe posiłki fitness, czyli koniec z nudą w Twoim menu

Przygotowanie cateringu fitness jest zwykle poprzedzone wypełnieniem ankiety bądź szczegółowym wywiadem. Dieta jest zatem dopasowana do naszego trybu życia, rytmu dnia i zapotrzebowania kalorycznego. Słowo 'dieta’ zwykle kojarzone ze stertą sałaty i nijakimi, słabo doprawionymi daniami, tutaj zyskuje nowy wymiar. Przy doborze dietetycznego cateringu pod uwagę brane są również nasze upodobania co do konkretnych produktów. Mamy zatem możliwość wyboru produktów, które nam smakują i odrzucenia tych, za którymi nie przepadamy, dzięki czemu dostajemy posiłki mocno spersonalizowane. Ponadto codzienne menu komponowane jest zazwyczaj z pięciu porcji jedzenia: śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek/deser i kolacja. Do tego są one zróżnicowane, codziennie dostajemy inne dania, nie ma zatem mowy o nudzie jak w przypadku diet tradycyjnych.

Dla kogo przeznaczony jest catering fitness

Dieta w pudełkach na zamówienie jest opcją idealną praktycznie dla każdego. Nie musisz być szczególnie aktywny fizycznie, aby korzystać z tego typu rozwiązań. Wbrew pozorom nie jest to opcja zarezerwowana wyłącznie dla trenerów, kulturystów i fanów ćwiczeń siłowych. Z cateringu fitness mogą korzystać wszyscy, a szczególnie osoby zabiegane, nie mające wystarczającej ilości czasu na codzienne przygotowywanie zdrowych posiłków. Tego typu dieta to gwarancja zdrowego odżywiania i pilnowania kalorii. Jedyne o czym musisz pamiętać to przyjmowanie odpowiedniej ilości wody, a także nie podjadanie między posiłkami. Dzięki doborowi produktów, otrzymujesz dania stworzone specjalnie dla Ciebie, w zgodzie z Twoimi preferencjami. Masz gwarancję, że będziesz jadać smacznie i bardzo różnorodnie, a oszczędność czasu dodatkowo przełoży się na możliwość spędzania dnia aktywnie, dbając o kondycję.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij