Wyprawka do klasy I

Klasy pierwsze w roku szkolnym 2017/2018.

Drodzy Rodzice Pierwszoklasistów, informujemy, iż podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego zostaną zakupione przez szkołę-są dla dzieci bezpłatne.

Prosimy tylko o zakup podręcznika do religii dla tych uczniów, którzy zadeklarują uczestnictwo w lekcjach religii :

Podręcznik: Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa , red. J. Szept, D. Jackowiak

Wyprawka szkolna.

• Piórnik z wyposażeniem tj. 3 ołówki, temperówka zamykana, gumka do mazania, linijka 15-20 cm, kredki ołówkowe, pisaki (wg uznania).
  • Strój sportowy: biała koszulka, ciemne spodenki, legginsy, obuwie sportowe z jasną podeszwą.
  • Wygodne obuwie zmienne do klasy.
  • Pozostałe artykuły plastyczne zostaną zakupione przez wychowawcę za pieniądze z funduszu klasowego po ustaleniu kwoty podczas wrześniowego zebrania.
  • Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

grudzień 2017