^Na górę
 • 1 Życie staje się wielkim
  "Życie staje się wielkim przez mnogość małych uczynków, dobrze spełnionych".............. - Jadwiga Zamoyska
 • 2 Człowiek nie jest bogaty tym, co posiada,
  Człowiek nie jest bogaty tym, co posiada, lecz tym, bez czego może z godnością się obejść. (I. Kant)
 • 3 Robię i rozumiem.
  Słyszę i zapominam Widzę i pamiętam Robię i rozumiem. (Konfucjusz)
 • 4 Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody.
  Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. - autor nieznany ......................................................................... Umysły podobnie jak spadochrony funkcjonują prawidłowo, kiedy są otwarte. (Arystoteles)
 • 5 Nauka nie ma żadnej ojczyzny,
  Nauka nie ma żadnej ojczyzny, gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat. - Ludwik Pasteur
baner

I MIEJSCE W FINALE POWIATU

I MIEJSCE W FINALE POWIATU POZNAŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ

Rywalizację o puchar najlepszego gimnazjum w powiecie poznańskim rozpoczęliśmy od meczu z gimnazjum z Baranowa. Po zaciętym spotkaniu wygraliśmy  z Baranowem 4-3. Wszystkie bramki dla naszego gimnazjum zdobył Maksymilian Wentland. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy do kolejnego etapu, którym był organizowany przez nas półfinał powiatu. W półfinale tym rywalizowały ze sobą cztery drużyny, w systemie rozgrywek każdy z każdym. W pierwszym meczu wygraliśmy z Tulcami 8-0, w drugim zremisowaliśmy z gimnazjum z Kozichgłów 1-1. W ostatnim meczu o pierwsze miejsce wygraliśmy 7-0 z gimnazjum z  Murowanej Gośliny. Dzięki temu zwycięstwu uzyskaliśmy prawo do gry w finale powiatu poznańskiego, który odbył się 26.04.2017 w Pobiedziskach. Turniej rozpoczęliśmy od zwycięstw z gimnazjum z Mosiny 3-0. Kolejny meczy również wygraliśmy z gospodarzami turnieju z Pobiedzisk 4-3. Ostatni mecz o pierwsze miejsce po zaciętej walce wygraliśmy 2-1 z gimnazjum ze Stęszewa. Nasze zespół reprezentowali: Jakub Wróbel, Wojciech Matuszak, Konrad Kulczyński, Wiktor Uznański, Maksymilian Wentland, Michał Gławdecki, Jakub Cwojdziński, Piotr Zgoła, Miłosz Budzichowski, Jakub Kabciński, Bartosz Duda. 

Krzysztof Karaś

Próbny alarm przeciwpożarowy

Aktualności

Próbny alarm przeciwpożarowy

UWAG!!! W dniu 10 października 2017 (wtorek) o godz. 8.30 planowany jest próbny alarm ewakuacyjny-przeciwpożarowy. Prosimy o odpowiedni ubiór dzieci.

Czytaj więcej

Regulamin płatności za obiady

Aktualności

Regulamin płatności za obiady

REGULAMIN PŁATNOŚCI ZA OBIADY w Szkole Podstawowej nr 2  im. Integracji Europejskiej zwanej dalej Szkołą. 1.Niniejszy Regulamin ustanawia się w oparciu o zapisy...

Czytaj więcej

Autobusy szkolne

Aktualności

Autobusy szkolne

Przyjazd autobusów szkolnych do Szkoły Podstawowej nr 2 na godz. 8.15 od 4 września 2017 r. w roku szkolnym 2017/2018 Poniedziałek -...

Czytaj więcej

Konsultacje z psychologiem i pedagogiem

Aktualności

Konsultacje z psychologiem i pedagogiem

KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM I PEDAGOGIEM Zapraszamy chętnych rodziców naszych nowych uczniów (klas 0,1,7) na indywidualne konsultacje z psychologiem i pedagogiem szkolnym...

Czytaj więcej

Nowy rok szkolny 2017/2018

Aktualności

Nowy rok szkolny 2017/2018

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2017/2018 4 września 2017 Godzina  8.15 klasy "0" i klasy "I" Godzina  9.00 Msza Św. w kościele pw...

Czytaj więcej

BIP

TUTAJ JESTEŚMY!

AKTUALNY CZAS

KALENDARZ

grudzień 2017
powtśrczpisoni
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ODWIEDZIŁO NAS

TWÓJ ADRES IP


IP Addres:
54.227.51.103
Copyright © 2013. GIMNAZJUM im. INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ W TARNOWIE PODGÓRNYM Rights Reserved.